Oddíl plavání TJ TESLA BRNO

Věnujeme se:

1. Kondičnímu plavání pro děti od 6 let do 12 let (po dohodě je možné přihlásit i starší děti).

2. Závodnímu plavání.

3. Plaveckému výcviku pro děti od 4 do 8 let, vhodné i pro neplavce nebo děti které mají strach z vody. Pro výuku jsou děti rozděleny podle zdatnosti a věku, od 4 do 5 let probíhá výuka 30 minut (z důvodu udržení pozornosti a postupného navyknutí na teplotu vody 27°C). Starší děti mají výuku 45 minut, po zvládnutí základních plaveckých dovedností mohou pokračovat v kondičním nebo závodním plavání.

4. Zdokonalovací plavání pro dospělé, výuka plavecké techniky a dalších dovedností.

Výhody pro členy:

Pro naše členy jsou připraveny určité členské výhody, např.:
- zvýhodněné vstupy do bazénu, sauny, pobyt na turistické chatě v Ramzové, pronájem klubovny atd.
- podpora aktivního životního stylu, možné konzultace s našim odborným poradcem pro výživu Mgr. Tomášem Červinkou, email: tomas@cervinka.cz ,

Trenéři:

Tréninkové hodiny vedou kvalifikovaní trenéři s minimální kvalifikací trenér III. třídy.
Další informace o oddílu plavání naleznete na oddílových stránkách nebo na Facebooku

2000 2017