Sportovní areál v Brně-Komíně

image title 8

Areál je umístěn v krásném prostředí řeky Svratky v Brně-Komíně.

Probíhají zde tréninky oddílů kanoistiky a orientačního běhu. Pro širokou veřejnost existuje možnost pronájmu místa pro uložení lodí, pronájmu klubovny pro oslavy, schůze, nebo pronájem hřiště pro sportovní akce. V areálu je také k využití venkovní ohniště, v případě špatného počasí je v klubovně krb, nebo přímotopy. Klubovna je kompletně vybavena, vč. sklenic, nádobí, varné konvice, mikrovlnné trouby a ledničky. WC jsou chemická a voda ze studny není pitná, je tedy nutné vzít pitnou vodu s sebou v kanystrech. Vjezd osobních automobilů (při navážení materiálu - dřevo, voda apod.) je povolen pouze s naší propustkou, kterou lze vyzvednout na sekretariátu TJ TESLA BRNO, Halasovo nám. 7, Brno-Lesná.

Cena pronájmu se pohybuje od 1.000 - 1.500 Kč za akci. Po dohodnutí termínu, podepsání protokolu a převzetí klíčů od objektu obdrží zákazník kontakt na správce tohoto areálu, který mu prostory předá.

image title 15

Interiér klubovny v Komíně:

image title 17
image title 18