Sportovní areál TJ TESLA BRNO z.s.

TJ TESLA BRNO z.s. je neziskovou organizací a jako sportovní klub se svojí členskou základnou představuje druhou největší tělovýchovnou jednotu v městě Brně o počtu cca 1000 členů zabývající se převážně sportovní činností jako hlavní náplní z vlastního poslání. Hlavním a nejdůležitějším prostorem pro sportovní činnost členů TJ TESLA BRNO z.s. včetně neorganizované veřejnosti je sportovní areál, který je umístěn v krásném prostředí brněnského sídliště Lesná na Halasově náměstí 7.

V areálu se nachází závodní krytý bazén 25m, sportovní hala, gymnastický sál, fitness, sauna, bazének pro plavání batolat a dětí předškolního věku, solná jeskyňka a další sportovní zařízení, která slouží potřebám mateřských sportovních oddílů, sportovních klubů, vrcholovým sportovcům, reprezentaci, školám i široké veřejnosti. Areál dále doplňují služby jako kadeřnictví, masáže, restaurace, hračkářství, kavárna, lékárna a KIK.

V období letních prázdnin TJ TESLA BRNO z.s. umožňuje veřejnosti v prostorách sportovního areálu plavání dětí i dospělých v doplňku na velký krytý bazén i venkovní brouzdaliště s plochou k opalování. TJ TESLA BRNO z.s. se ve své činnosti neuzavírá dalším tělovýchovným, sportovním i společenským aktivitám vycházejících z vlastního poslání a programu v rámci svých tělovýchovných zařízení. Současně pořádá příměstské tábory pro děti z Brna a okolí ve věku 7-14 let, zaměřené na sportovní aktivity.

Podrobnější informace najdete v sekci Služby pro veřejnost a jejich provozní hodiny. Informace o pronájmu tělovýchovného zařízení TJ TESLA BRNO z.s. je možné získat na sekretariátě, poptávky i objednávky lze zaslat e-mailem přímo manažerce sportovního areálu na manazer@tjteslabrno.cz.

Informace o činnosti sportovních oddílů působících v TJ TESLA BRNO z.s. naleznete v sekci Sportovní oddíly.

Na činnost oddílů i provoz sportovního areálu TJ TESLA BRNO z.s. nejvyšší měrou finančně přispívá svými dotacemi Magistrát města Brna a městská část Brno-sever, v menší míře i NSA, MŠMT, Jihomoravský kraj a sportovní svazy.

 
 
 
2000 2023